Volejte nám 277-015-162 , 605-200-106

Vyřízení víza – vízum rusko, je snadné pro každého

Je mi 34 let, mám dvě děti a pracuji pro jednu Zlínskou firmu, která se zabývá expedicí do různých zemí světa, když jsem začínal u naší firmy pracovat, vůbec jsem neměl zkušenosti se záležitostmi jako je vízum, letenky, dohody mezi mezinárodními firmami, mezinárodní právo. Nepracuji a nejsem povoláním řidič, takže to pro mě byla úplně nová sféra. Zabývám se jinými věcmi než je logistika, spíše jsem vždycky dělal management ve firmách, ale jen v rámci České Republiky.

Takže když jsem nastoupil k nám do firmy, byl jsem strašně zmatený, v tom kde co mám zařídit, kdo mi s čím pomůže. Všechno jde líp, když máte ty správné kontakty a to platí ve všem.

Začal jsem hledat informace a kontakty, jak správně si obstarat vizum rusko, Rusko je jeden z našich největších partnerů.

Velmi mile mě překvapilo, že je přímo ve Zlíně spolehlivá firma, která obstarává vízum do Ruska a můžu je kontaktovat jak osobně tak přes internet a vše vyřídí k mé spokojenosti.

Samozřejmě mě první zajímalo jaké vizum rusko, přesně řečeno druh víza, musím mít. Překvapilo mě mile, že mě upozornili, jaké všechny podklady musím mít, aby se vše klaplo.

Jednalo se o dokumenty, které úřady vyžadují, přes které jde žádost o vizum rusko.  Klíčový doklad byl pas, protože do něho se zaznamenává i přímo vízum rusko, je uděleno konzulátem, dále kopie pasu, pozvání neboli turistický voucher, který si člověk může zajistit sám, ale samozřejmě i zprostředkovatelská firma, jak mi bylo k mému potěšení sděleno. Cestovní pojištění, někdo jako já má zřízeno dlouhodobé speciální, ale samozřejmě firma také popřípadě vyřídí.  Dodatkové služby, které vyžaduje vízum rusko, nejsou problém zajistit přímo u nich. Vyplněný vízový formulář, který je stručný, ale je nezbytný při žádosti o vízum rusko a fotografie, kterou bych dal normálně na pas, standardní, pokud nemáte, můžete jako já kdekoliv rychle obstarat novou, není problém, jen člověk musí chtít.

Konzultantka firmy mi vysvětlila, že tyhle požadavky jsou na základě informací od Velvyslanectví Ruské Federace v České Republice, že to rozhodně není její výmysl a že oni přímo neschvalují vízum, jen pro úplnost, i když to samozřejmě chápu. Mám mnoho pracovních povinností a často se setkávám s lidmi, ale tohle bylo velmi příjemné setkání.

Neměl jsem nejmenší problém s celým procesem, který vyžaduje vízum rusko, když chcete vycestovat.

Přeji vám, aby jste také byli plně spokojeni a šťastnou cestu.

© 2021 Partnercis s.r.o.