Volejte nám 277-015-162 , 605-200-106

Po úspěšném dokončení vysoké školy jsem si chtěla poslední měsíce před nástupem do práce pořádně užít! A proč nezcestovat kus světa, když lepší příležitost se k tomu už asi nenaskytne? A tak jsme s kamarády po kratší diskuzi vybrali USA. Zemi neomezených možností, jak zaznělo v mém oblíbeném romantickém filmu. Konečně zblízka poznáme tu vychvalovanou i zatracovanou kulturu Ameriky. Ameriko, třes se! Za měsíc vyrážíme! Tedy jen co si zaplatíme cestovní pojištění, levné letenky, vytipujeme vhodná ubytování, prostudujeme mapy a zakroužkujeme na nich místa, která chceme navštívit, projdeme pohovorem na konzulátu a vyřídíme si víza do USA. A jak už jsem věděla s předchozích let, takové vyřizování víza na úřadu může pěkně potrápit, a proto jsem se na to rozhodla jít tentokrát jinak.

Brouzdala jsem na netu a hledala možnosti, jak si vízum do USA nechat vyřídit, než jsem konečně nalezla tuto stránku! Heuréka! Můj problém byl vyřešen. Pročetla jsem si informace o vyřizování víza do USA, cestovním pojištění a už neváhala. Ani ne za hodinku po tom, co jsem na stránku zavítala, jsem měla vízum do USA vyřízené. A i rozhovor na konzulátu dopadl dobře a my mohli vycestovat.

Dne 17. 7. jsme už čekali na odlet na letišti s kufry a vízy do USA v ruce a za velkou louží na nás už čekala série menších i větších dobrodružství. Nejzajímavější bylo, jak se nás Američané všude – třeba i v obchodě nebo na benzínové pumpě – vyptávali na rodinné příslušníky a přátele a chtěli vidět jejich fotografie. Jinak taky doporučuju vzít si sebou adaptér, protože v Americe lidé používají jiný typ zásuvek než je běžný u nás. Dejte si na to pozor. Já to nevěděla a nemohla jsem použít ani holicí strojek a musela si vystačit s žiletkami. A taky si vyřiďte kreditní kartu! Bez ní jako když neexistujete! Vše se platí kreditkou.

Naši partneři nabízí i vízum do USAwww.usa-esta-letenky.cz

© 2021 Partnercis s.r.o.