Volejte nám 277-015-162 , 605-200-106

Abyste si užili relaxaci na prosluněných plážích a koupání se v moři s průzračnou vodou, musíte si, pokud jedete bez cestovky tak jako my, vyřídit cestovní pojištění, zajistit ubytování, nechat si vyřídit vízum do Thajska a sehnat si, pokud možno, levné letenky. Na radu přátel, kteří už takto cestovali, jsme si spolu s manželem nechali vyřídit víza do Thajska zprostředkovaně přes tuto společnost. Stačilo vyplnit formuláře, které jsou přístupné on-line na těchto stránkách, přidat standardní pasovou fotografii, kopii cestovního pasu a pár dalších nutných informací a dokumentů a brzy vám přijde vízum do Thajska vyřízené. Pro mě to byla nejlepší varianta, nemusela jsem nikam cestovat a ušetřený den, který by mi jistě zabrala cesta na konzulát a s tím spojené vyřizování, jsem strávila s rodinou a přáteli.

vízem do Thajska, levnými letenkami jsem spolu s manželem a švagrovou s bratrem stanuli na letišti a za pár hodin jsme už dleli v naprosto jiném světě – blankytná obloha, košaté palmy, průzračné moře, oslnivé slunce… Plácly jsme se přes kapsu, a tak jsme si zařídili ubytování v menším luxusním hotelu asi 500 metrů od pláže. A jelikož můj manžel miluje potápění, objednal si i dvoudenní kurz, kdy objevoval krásy pestrobarevného mořského světa. A já? Já se mezitím slunila, užívala si thajskou masáž a ochutnávala místní speciality. Taky jsme navštívili buddhistický chrám a já si nemohla nechat ujít nakupování v Bangkoku a na místních trzích.

Domů jsem se vracela nabitá energií z úsměvů, kterými mě místní obdarovávali. Byla to obrovská změna. Vždyť v Česku vídám jen zachmuřené tváře! Nemohla jsem si vybrat lepší destinaci. Za rok nebo za dva se sem pojedeme podívat znova. Koneckonců už víme, kde se nechat ubytovat, pojistit a taky přes jakou společnost si zajistit víza do Thajska.

Naši partneři nabízí i vízum do Thajska: www.thajsko-vizum-letenky.cz

© 2021 Partnercis s.r.o.