Volejte nám 277-015-162 , 605-200-106

Ve stereotypu všedních dní asi každý zatouží po trošce exotiky. Také já jsem si najednou přála zažít dobrodružství a navštívit kraje, které co možná nejvíce liší od prostředí, jímž jsem celý život obklopena. Zbývalo jen jediné, rozhodnout se, která země by se měla stát cílem na mé cestě za vzrušujícími zážitky. Má volba padla na Čínu. Jistě, ke vstupu do tohoto státu musíte mít čínské vízum. Ta trocha vyřizování však za to stojí, to mi věřte.

Když jsem vystoupila z letadla, bylo to jako vkročení do jiného světa. Zajisté, letiště jsou všude na světě stejná, ale Čína vyzařuje zvláštní atmosféru, která vás okamžitě pohltí. Cestou k hotelu jsem s ústy dokořán pozorovala ruch velkoměsta; ulice plné lidí, monumentální moderní budovy i ulice prozářené množstvím neonových lamp. Tohle jsem však do Číny hledat nepřišla. Vízum do Číny mělo být pro mě vstupenkou především do mystického světa dávno zašlých dob.

Samozřejmě jsem se prošla po úchvatné Velké čínské zdi a jako asi každý s ohromením přemýšlela o tom, jak tenkrát dokázali něco tak mimořádného postavit. Vkročila jsem do bezpočtu chrámů a ochotně se nechala unášet jejich klidem a mírem prodchnutou krásou. Dokonce jsem se naučila i meditovat, což věřím, že určitě v životě nespočetněkrát využiji.

Jsem si jistá, že to nebylo naposled, co jsem tuto zemi navštívila. Už příští rok mám v plánu si znovu vyřídit vízum do Číny a udělat si dlouhou dovolenou. Čína mi totiž přirostla k srdci a její kouzlo mě naprosto uchvátilo. Poznala jsem zde mnoho věcí, které mě donutily více přemýšlet o světě i sobě samé, a podařilo se mi najít dávno ztracenou rovnováhu.

Naši partneři nabízí i vízum do Číny: www.cina-vizum-letenky.cz

© 2021 Partnercis s.r.o.