Volejte nám 277-015-162 , 605-200-106

Pokud byste rádi svou dovolenou strávili ve městě, o kterém se dá bez okolků říci, že opravdu „žije“, rozhodně bych vám doporučila vyřídit si vízum do Dubaje. Toto neobyčejné město ležící ve Spojených Arabských Emirátech vás jistojistě uchvátí. Jen málokdo by dnes uvěřil, že kdysi dávno to byla obyčejná rybářská vesnice.

Dubaj je mým nejoblíbenějším městem. Především mě fascinuje, že pokaždé, když sem přijedu, je úplně jiné, než když jsem odjížděla. Někdy se mi zdá, že prostě roste před očima. Všude kolem sebe najdete úchvatné futuristické stavby. Město se také pyšní nejluxusnějšími hotely na světě, které svým zákazníkům nabízejí skutečně atraktivní využití volného času. Obklopeni pohodlím a luxusem se budete cítit jako slavná filmová hvězda. A přiznejme si, každý si zaslouží být aspoň občas hýčkán a rozmazlován.

Naprosto unešená jsem byla ze zdejší indoorové skluzavky. Ten pocit, že je kousek od vás se nachází poušť a vy se zatím bavíte lyžováním, skutečně stojí za trochu starostí při vyřizování nezbytného víza. Dubaj nabízí nespočet dalších atrakcí. Rozhodně nesmíte vynechat nejvyšší mrakodrap na světě Burdž Chalífa a hotel Burj al Arab, pro který je pět hvězdiček málo – je rovnou sedmihvězdičkový. Nadšení ale budete už z pouhé procházky městem. Precizně udržované ulice, všudypřítomná zeleň i architektonické skvosty jsou jednoduše dechberoucí.

Až si budete chtít dopřát opravdu nevšední dovolenou, neváhejte a navštivte Dubaj. Ať už se chystáte s rodinou a kamarády, věřte mi, že nešlápnete vedle. Vízum do Dubaje je synonymem pro vstupenku do ráje. Já už jsem zde byla několikrát a pokaždé jsem byla maximálně spokojená.

 

© 2021 Partnercis s.r.o.